Звернення Олександра Гусарова - начальника Печенізької СВА, з нагоди свята останнього дзвоника!

Дата: 30.05.2025 10:38
Кількість переглядів: 99

Зі святом Останнього дзвоника!

Цьогорічний останній дзвоник знову лунає в час, коли український народ бореться за свободу. На жаль, у цьому році свято знову має гіркий присмак. У країні йде війна, ми просинаємось та засинаємо під звуки сирени. Багато кого війна закинула в інші міста й країни. Деяких сімей торкнулося лихо втрат. Проте, біда нас згуртувала, вкотре показала нашу силу, людяність та сердечність.

Фото без опису

Сьогодні ми маємо що святкувати — силу дітей, витримку батьків, відданість учителів. Адже навіть під час війни діти мріють, вчаться і ростуть.

Сьогодні для випускників лунає останній дзвоник. Ви подорослішали, стали мудрішими, впевненішими. Попереду - доросле життя. Бажаємо, аби кожен з вас зайняв гідне місце в ньому. Ми пишаємося кожним із вас. Нехай попереду буде тільки світла дорога, щира дружба і справжні мрії, які обов'язково здійсняться! Нехай ваш шлях буде щасливим!

Дякуємо нашим вчителям за терпіння, знання й турботу. Батькам — за підтримку.

Бажаємо всім дітям та дорослим безпечних та мирних канікул, сповнених нових вражень.

ДЯКУЄМО ЗСУ💛💙! СЛАВА УКРАЇНІ🇺🇦!


« повернутися

Код для вставки на сайт