ДОВІДНИК БЕЗБАР'ЄРНОСТІ

17 Квітня, 2024 р., 11:12
Представникам органів влади, місцевого самоврядування, фахівцям усіх рівнів важливо розуміти, як будувати відносини з ветеранською спільнотою, щоб подолати недовіру, усунути передумови конфліктних ситуацій.
10 Квітня, 2024 р., 11:53
Один з розділів «Довідника безбар’єрності» розповідає про етику взаємодії у періоди стресу.
26 Березня, 2024 р., 15:43
Насамперед слід коректно визначити людей, які пережили полон. У «Довіднику безбар’єрності» пропонують використовувати термін «ветерани/ветеранки, які пережили полон», не прив’язуючись до офіційного статусу, а враховуючи наявність досвіду перебування в полоні.
18 Березня, 2024 р., 16:52
У новий розділ «Довідника безбар’єрності» – «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» інтегрували поради про взаємодію, засновану на повазі до різного досвіду.
15 Березня, 2024 р., 08:14
У межах «Довідника безбар’єрності» створено розділ «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія».
25 Січня, 2024 р., 15:45
Фотографиня, лідерка та речниця – слова, які зараз все частіше можна почути в загальновживаному мовленні. Новий український правопис, затверджений у 2019 році, повернув українців до власних традицій  та закріпив тенденцію до утворення фемінітивів.
16 Січня, 2024 р., 16:46
Розділ «Довідника безбар’єрності» – «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» – розповідає про комунікацію, засновану на повазі до гідності.
20 Грудня, 2023 р., 16:20
У новому розділі «Довідника безбар’єрності», створеного за ініціативою першої леді України Олени Зеленської, йдеться про те, як спілкуватися з військовими в побуті, сім'ї та на роботі.