ПЕЧЕНІЗЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Харківська область Чугуївський район

Державна податкова служба інформує

Який порядок розрахунків у разі відключення електроенергії або в період ремонту РРО та ведення КОРО?

Згідно з п. 1 глави 1 розд. II Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 із змінами та доповненнями (далі – Порядок реєстрації КОРО), суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, крім суб’єктів господарювання, які відповідно до рішень, затверджених власними розпорядчими документами, про те, що у випадку виходу з ладу реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) або відключення електроенергії проведення розрахункових операцій не здійснюється до моменту належного підключення резервного РРО або включення електроенергії, зобов’язані зареєструвати книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО).

19:07:16 21.02.2022

Сільськогосподарські товаровиробники, які належать до ІV групи платників єдиного податку

Головне управління ДПС у Харківській області звертає увагу, що відповідно до змін, внесених до Податкового кодексу  Законом України від 30.11.2021 №1914,  до ІV групи платників єдиного податку  належать такі сільськогосподарські товаровиробники:

19:05:23 21.02.2022

Про спеціальний режим оподаткування резидентів Дія.City

Заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області Лілія Катеринська надала коментар-роз’яснення щодо податку на прибуток для резидентів Дія.City та перехід на особливі умови оподаткування.

19:04:55 21.02.2022

Один з найбільш актуальних для платників наборів даних відтепер оновлюватиметься щоденно

Для покращення інформування платників податків щодо наявності податкового боргу один з найбільш актуальних наборів даних  «Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг» у розділі «Відкриті дані» головної сторінки вебпорталу ДПС (https://tax.gov.ua/datasets.php?d=DFS20160211185056) та на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних (https://data.gov.ua/dataset/0e347d45-4db5-44ee-a14a-533d7cf17d7b) відтепер буде оновлюватись щоденно.

19:02:14 21.02.2022

Змінили місце реєстрації - повідомте про це податкову

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до  ст. 70  Податкового кодексу України фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки,  протягом місяця з дня виникнення таких змін. У разі зміни даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків (прізвища, місця реєстрації, реквізитів документа, що посвідчує особу тощо) фізичній особі необхідно подати заяву за ф. № 5ДР / № 5ДРП до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи або до будь-якого податкового органу якщо фізична особа тимчасово перебуває за межами населеного пункту проживання.

19:00:31 21.02.2022

16 лютого 2022 року набрав чинності наказ Мінфіну, яким внесено зміни до форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що 16 лютого 2022 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.01. 2022 року №15 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 31 грудня 2015 року №1307, яким внесено зміни до форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної (далі - Порядок), затверджених наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №1307, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.01.2016 за № 137/28267.

18:58:00 21.02.2022

Електронні сервіси податкової працюють для ВАС

У Головному управлінні ДПС у Харківській області нагадали, що на вебпорталі ДПС України функціонує чимало електронних сервісів, зокрема «Електронний кабінет», за допомогою якого можна звітувати та спілкуватися з податковою online.

18:49:18 17.02.2022