Державна податкова служба інформує

27 Лютого, 2024 р., 08:59
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п. 179.2 ст. 179 Податкового кодексу України обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, у разі отримання доходів від операцій продажу (обміну) майна, дарування, дохід від яких відповідно до Кодексу не оподатковується, оподатковується за нульовою ставкою та/або з яких при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок відповідно до розділу IV Кодексу.
27 Лютого, 2024 р., 08:58
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п. 179.2 ст. 179 Податкового кодексу України обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, у разі отримання доходів у вигляді об'єктів спадщини, які відповідно до розділу IV Кодексу оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до пункту 174.3 статті 174 цього Кодексу.
27 Лютого, 2024 р., 08:57
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що у рамках кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2023 році, відповідно до ст.166 Податкового кодексу України, платники податку  мають право на податкову знижку.
21 Лютого, 2024 р., 11:27
Кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2023 року триває. Обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи встановлений Податковим кодексом України (далі – Кодекс).
21 Лютого, 2024 р., 11:26
Приклад:  спадщина, за якою не сплачено податок на доходи фізичних осіб (далі – податок) та військовий збір).