РАДА ОПІКИ ТА ПІКЛУВАННЯ при виконавчому комітеті Печенізької селищної ради

26 Березня, 2024 р., 15:56
Члени  Ради опіки та піклування  розглянули питання щодо призначення відповідального за збереження житла, яке на праві часткової власності належить дитині, позбавленої батьківського піклування. Із метою забезпечення  організаційно-правових умов соціального захисту  дітей- сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування, відповідно до п. 60 «Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини» Рада  опіки та піклування прийняла рішення  про призначення відповідального за збереження житла  дитини, позбавленої батьківського піклування, її піклувальника.
31 Січня, 2024 р., 11:18
31 січня 2024 року головуючою Ольгою Кизим проведено чергове засідання Ради опіки та  піклування  при  виконавчому  комітеті  Печенізької  селищної ради.
29 Серпня, 2023 р., 17:08
29.08.2023 року відбулося чергове засідання Ради опіки та піклування при виконавчому комітеті Печенізької селищної ради, яке провела Голова Ради опіки та піклування Ольга КИЗИМ.
07 Червня, 2023 р., 17:05
07.06.2023р. відбулося засідання Ради опіки та піклування при виконавчому комітеті Печенізької селищної ради