Відбулося чергове засідання Ради опіки та піклування при виконкомі селищної ради

Дата: 31.01.2024 11:18

Фото без опису31 січня 2024 року головуючою Ольгою Кизим проведено чергове засідання Ради опіки та  піклування  при  виконавчому  комітеті  Печенізької  селищної ради.

Ольга Кизим  довела  до  присутніх інформацію про зміни персонального  складу Ради у  2024 році.

На порядок  денний  було  винесено два  питання щодо розгляду заяв про надання  згоди на прийняття обов’язків  щодо опіки  та  піклування над двома  особами – мешканцями селища  Печеніги в разі визнання їх недієздатними особами  у  судовому порядку.

Члени Ради опіки та піклування детально вивчили документи потенційних кандидатів у  опікуни та  прийняли позитивне рішення  із питань порядку  денного.