Є-ВІДНОВЛЕННЯ

16 Квітня, 2024 р., 08:21
Станом на 15 квітня 2024 року в громаді сформовано 5 житлових сертифікатів про надання компенсацій за знищене майно. Власникам знищеного майна нараховано компенсацію для відбудови зруйнованого житла на загальну суму сумі 8 млн. 069 тис. 761 грн.72 коп.
18 Березня, 2024 р., 16:43
За програмою «єВідновлення» родина Щуковських отримала сертифікат на придбання нової оселі. Будинок, де проживав їхній син разом зі своєю дружиною та маленькою дитиною, росіяни знищили авіаударами під час відступу з Куп’янщини.
07 Листопада, 2023 р., 13:14
В Печенізькій селищній військовій адміністрації продовжується робота з мешканцями громади, надаються консультації та відповідна технічна допомога для користування електронною публічною послугою "Є-Відновлення".  ✔️На сьогодні від мешканців громади надійшло заяв – 96 (93 заяв по пошкодженому майну + 3 заяви по знищеному майну).  ✔️З них: - 57 заяв - нарахована компенсація в сумі 6 млн.508 тис. 072 грн. 22 коп.;  - 50 заяв - виплачена компенсація в сумі 5 млн.116 тис. 516 грн. 10 коп.; - 17 заяв – відмовлено в компенсації; - 2 заяви – розгляд призупинено; - 20 заяв в роботі  Нараховано: Категорія «А» (до 200 тис. грн.) – 54 чол. Категорія «Б» (до 500 тис. грн.) – 3 чол.
28 Липня, 2023 р., 08:04
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 року №381 «Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «є Відновлення» Чугуївською міською військовою адміністрацією утворено комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації. Відтепер громадяни, які мають пошкоджене, але не відремонтоване до цього часу майно, повинні подати заявку у застосунку «Дія». Нижче наводимо відповіді на найпоширеніші запитання щодо отримання грошової допомоги в рамках «єВідновлення».