Склад виконавчого комітету

Печенізької селищної ради Чугуївського району
Харківської області VІІІ скликання

1. Гусаров Олександр Сергійович – Печенізький селищний голова

2. Теперик Ірина Анатоліївна – керуюча справами виконавчого комітету Печенізької селищної ради

3. Подольська Лілія Євгеніївна – секретар Печенізької селищної ради

4. Трушкіна Наталія Валеріївна – спеціаліст – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності

5. Чумак Олександр Іванович – староста с. Артемівка

6. Костоглодова Тетяна Петрівна – староста с. Мартове

7. Шматько Надія Василівна – староста с. Борщова, с. Ганнівка, с. Гарашківка, с. Гуслівка, с. Першотравневе

8. Блоха Віра Петрівна – староста с. Новий Бурлук

9. Жадан Олександр Миколайович – Директору КНП ЦПМСД «Центр медико-санітарної допомоги Печенізького району» (за згодою)

10. Помиляйко Оксана Олексіївна – директор Комунального закладу “Печенізький ліцей ім. Г. Семирадського” Печенізької районної ради Харківської області (за згодою)

11. Лапко Валерій Юрійович – директор Печенізького районного будинку культури (за згодою)

12. Криворучко Валерій Анатолійович – заступник начальника відділення з технічних питань Печенізького районного відділення АТ «Харківобленерго» (за згодою)

13. Тарасенко Віталій Юрійович – директор Комунального підприємства «Печенізьке бюро технічної інвентаризації» (за згодою)

14. Куценко Ольга Вікторівна – начальник відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів ВВв та праці УСЗН Печенізької РДА (за згодою)

15. Киценко Анатолій Михайлович – директор Комунального закладу «Печенізька дитячо – юнацька спортивна школа» (за згодою)

16. Юсіфов Ільхам Фазиль Огли – ветеран МВС (за згодою)

17. Гапоник Світлана Володимирівна – Голова ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”