ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я "ТИ ЯК?"

10 Липня, 2024 р., 09:50
Ми в інтернеті, ти в інтернеті — постійна присутність в онлайні впливає на наш спосіб життя, роботу і стиль спілкування. Та й на наше ментальне здоров’я теж.
26 Червня, 2024 р., 09:16
Головне, помітити їх вчасно, щоби вони не перешкоджали тобі робити важливі речі.
17 Червня, 2024 р., 15:33
Серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» навчає коректній взаємодії з ветеранами й ветеранками, чинними військовими.
30 Квітня, 2024 р., 16:58
Захисник Пилип Духлій пригадав, яким був його шлях назад до цивільного життя, і що допомагало не зупинятися.
18 Квітня, 2024 р., 11:36
Які допоможуть вихователям та батькам зайняти дітей віком 2-6 років, навчити їх давати раду емоціям, розвивати необхідні навички, а також заспокоюватись під час повітряних тривог та інших стресових ситуацій. 
15 Квітня, 2024 р., 15:10
Більше про трекер настрою та його приклади — читайте в матеріалах, створених у межах комунікаційної кампанії Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською.
10 Квітня, 2024 р., 11:47
У межах комунікаційної кампанії Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською, та за підтримки ЮНІСЕФ зібрали фрази-мотиватори, які стануть в нагоді. Їх можна говорити собі біля дзеркала зранку, шепотіти у складний момент, подумки повторювати під час прогулянки та періодично нагадувати дітям 
26 Березня, 2024 р., 15:46
Доглядати поранених ветеранів — важка місія, яка зазвичай лягає на плечі рідних та близьких. Вони постійно перебувають поруч із ними у лікарнях, центрах реабілітації чи вдома. Вони беруть на себе догляд, фізичну й психологічну підтримку, а ще — купу бюрократичних питань. Водночас виконують хатні справи, виховують дітей і працюють.
18 Березня, 2024 р., 16:36
Заступниця начальника ХОВА Віта Ковальська зустрілася з представниками Всесвітньої організації охорони здоров’я.
05 Березня, 2024 р., 11:43
Коли близька людина йде на фронт — це стрес для всієї родини. Страх утрати, постійні тривога і втома — усе це накопичується, виснажує і може призводити до порушень ментального здоровʼя.   Війна змінює всіх, тож після повернення військових додому налагодження стосунків у родині стає випробуванням — у колі близьких ветерани отримують необхідну для відновлення підтримку або ж опиняються в ситуації нерозуміння та взаємних звинувачень.   Родині, яка чекає маму чи тата, сина, дочку або брата з війни, варто бути готовою до того, що вони можуть повернутися «іншими». Що рідна людина ще деякий час «воюватиме» і потребуватиме нашого терпіння. Ось кілька порад, які допоможуть підготуватися до зустрічі з військовими та полегшать період адаптації.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь