Проєкт Стратегії розвитку Печенізької ТГ на період до 2027 року

Фото без описуОголошення

про проведення громадського обговорення Стратегії розвитку

Відповідно до розпорядження начальника Печенізької селищної військової адміністрації Чугуївського району Харківської області Олександра Гусарова від 08 січня 2024 року №05 «Про проведення громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку Печенізької територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації» Печенізька селищна рада в період з 10 по 25 січня 2024 року проводить громадські обговорення проєктів Стратегії розвитку Печенізької територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Печенізької територіальної громади на період до 2027 року.

У звязку з воєнним станом в Україні громадські обговорення будуть проходити у формі надання письмових зауважень і пропозицій, без проведення громадських слухань.

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою стосовно проєкту документів, ми розраховуємо на Ваші зауваження та коментарі, які дозволять доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні проєктні ідеї Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Печенізької територіальної громади на період до 2027 року.

Нам важливо почути думку кожного мешканця громади, який прагне долучитись до публічного обговорення проєкту Стратегії (завантажити) та першого Плану заходів з її реалізації (завантажити).

Друкований текст документів можна переглянути у відділі економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, комунальної власності та агропромислового розвитку Печенізької селищної ради (кабінет 4, вул. Незалежності, б.48, смт.Печеніги).

Відповідальною особою за прийняття письмових пропозицій та зауважень є спеціаліст І категорії відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, комунальної власності та агропромислового розвитку Печенізької селищної ради Людмила Василівна Єременко (контактний телефон (05765)61570).

Просимо Вас до 25 січня 2024 року включно надсилати на електронну адресу селищної ради:

pechenegi-possovet@ukr.net  свої пропозиції та зауваження з темою листа «Громадські обговорення Стратегії». Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням ПІБ, місця проживання, електронної адреси, номера телефону та засвідчені особистим підписом. Анонімні зауваження та пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Проєкт Стратегії розвитку Печенізької ТГ на період до 2027 року

План заходів з реалізації Стратегії розвитку Печенізької ТГ на період до 2027 року

ЗВІТ Печенізької селищної ради про проведення громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку громади