ПЕЧЕНІЗЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Харківська область Чугуївський район

Оголошення

Соціальні проєкти  громадської організації «Грін-Ландія» направлені на підтримку місцевого населення Печеніжчини із наданням в Печенізькій громаді трьох соціальних послуг:

1.    РОБОТА СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА Адреса: смт Печеніги, вул. Незалежності, 48, 1 поверх, к.4 (Печенізька селищна рада) Розклад роботи: з понеділка по четвер, з 9.00 до 16.00

11:11:27 28.07.2023

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ ГРОМАДИ! В Печенізькій громаді розпочинає роботу громадська організація «Грін-Ландія» за підтримки Care Ukraine!

Соціальні проєкти «Грін-Ландія» направлені на підтримку місцевого населення Печеніжчини із наданням трьох соціальних послуг:

13:21:09 25.07.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації на місцевому рівні

«Детальний план території села Мартове по вул. Гагаріна та вул. Набережна (передбачивши розташування будинків відпочинку, човнової станції та зони відпочинку загального користування) на території Печенізької селищної ради»

15:05:04 07.07.2023