13 Березня, 2024 р., 15:32
Партнер та адміністратор конкурсу - ГО “Харківський обласний центр дорадництва”
04 Березня, 2024 р., 16:30
✔05 березня 2024 року, з 10.30 до 15.00, в селищі Печеніги за адресою: вул.Харківська, 105А (біля ринку), працюватиме мобільне відділення АТ "Ощадбанк". ✔Мешканці громади можуть звертатись для вирішення наступних фінансових питань: сплата комунальних платежів, зняття готівки з карток, поповнення карток, відправка/отримання переказів, обмін валюти та інше.
01 Березня, 2024 р., 09:18
Якщо Вас зацікавила пропозиція працевлаштування, звертайтесь до Печенізького сектору Чугуївської філії Харківського обласного центру зайнятості за телефоном: (098)7965485.
27 Лютого, 2024 р., 09:00
Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області проводить навчання керівного складу та фахівців, дяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту на 2024 рік. Крім того, центр проводить: