ШАНОВНІ УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ В АФГАНІСТАНІ ТА ВІЙСЬКОВИХ КОНФЛІКТАХ В ІНШИХ ДЕРЖАВАХ, МИРОТВОРЦІ! ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Дата: 15.02.2022 08:33

Сьогодні ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з 33 річницю з дня виводу наших військ з Республіки Афганістан.

Сімдесят п’ять вісімнадцятирічних хлопців, призваних з селища та сіл Печенізького краю, пройшли крізь вогонь Афганської війни, що принесла нам численні трагедії та біль утрат.

Ця війна залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. Нічим не зміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які знають, що це – загибель найкращого друга й побратима, які бачили своїми очима, що таке «Чорний тюльпан» та «Вантаж–200».

Афганській війні оцінку виніс час. Воєнні події стали історією, а ті, хто там був, стали молодими ветеранами, учасниками бойових дій. Та ніяк не думали воїни-афганці, що поряд із собою через чверть століття побачать набагато молодших учасників бойових дій і самі знову відчують смертельний вишкіл війни уже на рідній українській землі…

Сьогодні з глибоким сумом схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув. Світла пам’ять вічно молодому, дев’ятнадцятирічному Євгену Бойку, похованому на печенізькому кладовищі.

Світла пам'ять афганцям Печеніжчини, яких не стало протягом останніх років.

Низько вклоняємось вам, батьки й матері, які виховали синів-героїв.

Із вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами!

Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я і мирного неба. Щастя вам і вашим рідним, добра та благополуччя!

З глибокою повагою

Печенізький селищний голова ОЛЕКСАНДР ГУСАРОВ, депутатський корпус селищної ради