НА ПЕЧЕНІЖЧИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2022 14:37

15 лютого у сквері Слави та Пам’яті селища Печеніги відбулося покладання квітів до 33-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Свою вдячність воїнам-інтернаціоналістам висловили Печенізький селищний голова Олександр Гусаров та представники громадськості краю.

Цього дня Олександр Гусаров запросив до спілкування воїнів-інтернаціоналістів, яких в Печенізькій громаді проживає 37 чоловік. Під час зустрічі з афганцями говорили про події більш ніж 30-річної давнини й ті, що відбуваються зараз на українській землі. Спілкувалися також про нагальні питання життя Печенізької громади: благоустрій, планування ремонту доріг комунальної власності й облаштування населених пунктів громади. Афганці цікавилися й вирішенням особистих питань щодо призначення пенсій, допомог, інших.

Селищний голова сьогодні відвідав також воїна-інтернаціоналіста Геннадія Чаленка із села Мартове, який за станом здоров’я вже багато років не може брати участь у заходах.

Скільки б не минуло років від часу, коли наші війська залишили Афганістан, жителі Печеніжчини завжди будуть вдячні своїм землякам, які брали участь в бойових діях на території Афганістану та проявили при цьому мужність, стійкість і героїзм.

ШАНОВНІ ВОЇНИ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТИ ПЕЧЕНІЖЧИНИ, МИРОТВОРЦІ!

Печенізька громада дякує вам за честь і гідність, високу громадянську відповідальність.

Бажаємо вам здоров’я, міцності духу, витримки, сили, мужності і мирного неба над головою!

Нехай у ваших родинах панує добро, злагода і благополуччя!