ПРО РОБОТУ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ МВС В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 12.01.2023 10:59

Фото без описуНа території Харківської області відновлено роботу 9 з 10 сервісних центрів МВС, в тому числі ТСЦ №6346, який став до повноцінної роботи на деокупованій території в м. Балаклія: це нове приміщення і нова локація для мешканців області.

В сервісних центрах МВС можна отримати всі види послуг, що пов’язані з транспортними засобами та посвідченнями водія: послуги з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, з відновлення свідоцтв про реєстрацію транспортних заспів, можна скласти теоретичний та практичний іспити, відновити втрачене чи обміняти наявне посвідчення водія, отримати міжнародне посвідчення водія.

Усі територіальні сервісні центри МВС на території Харківської області працюють з 8 до 17 години, з вівторка по п’ятницю та з 8 до 15 год 45 хв у суботу, без обідньої перерви.