3 лютого Печенізьку громаду з робочим візитом відвідав Павло Сушко, народний депутат України

Дата: 04.02.2023 13:01

Фото без описуОлександр Гусаров - начальник Печенізької селищної військової адміністрації, ознайомив Павла Миколайовича з проблемними питаннями в громаді, які на місцевому рівні вирішити доволі складно. Показав депутатові, як працює наш гуманітарний штаб, який вже майже рік забезпечує жителів Печеніжчини продовольчою та іншими підтримками.

Нардеп побував на об'єктах критичної інфраструктури, оглянув зруйнований заклад позашкільної освіти, пошкоджену будівлю Печенізького ліцею ім.Г.Семирадського.

Павло Сушко передав гуманітарну допомогу від свого благодійного фонду та Rotary Club Kharkiv "New Level" п'ятдесяти родинам, серед яких багатодітні сім'ї, діти з інвалідністю, а також ті, що перебувають під опікою й піклуванням та малозабезпечені родини.

Дякуємо народному депутату, що особисто приїхав до нашої громади, щоб побачити реальний стан справ. Сподіваємося на допомогу й співпрацю задля відбудови Печенізької громади.