Звернення Олександра Гусарова - начальника Печенізької селищної військової адміністрації з нагоди дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 08:13

Фото без описуШановні мешканці Печеніжчини!
20 лютого в Україні відзначають День Пам'яті Героїв Небесної Сотні. У цей день ми згадуємо про подвиг учасників Революції гідності 2013-2014 років та вшановуємо пам'ять загиблих під час протестів.
Це – день жалоби, оскільки він пов’язаний із загибеллю громадян під час Революції Гідності та на початку російської агресії на сході України, але він покликаний вшановувати не смерть, а боротьбу за гідне та вільне життя, жертовність і відвагу.
Революція Гідності змінила Україну і кожного громадянина. Ті буремні події 2014 року навчили всіх бути небайдужими, брати на себе відповідальність і відстоювати незалежність своєї країни до останнього подиху.
І сьогодні, будуючи нову державу, ми повинні пам’ятати, за що загинула Небесна Сотня.  Схиляємо голови перед подвигом тих, хто ціною власного життя відстояв право держави йти демократичним шляхом.
У цей день бажаю  нашій землі миру і злагоди, а нашій державі – процвітання, сили і свободи!