Дякуємо команді гуманітарної організації World Central Kitchen за турботу й участь, ваші щирі та чуйні серця

Дата: 20.03.2023 11:52

Фото без описуМіжнародна гуманітарна організація World Central Kitchen - одна з тих, хто підтримує Печенізьку громаду вже тривалий період. Цього разу представники World Central Kitchen з гуманітарною місією особисто відвідали села Мартове, Артемівку, П'ятницьке, Кицівку та смт Печеніги. Продуктові набори з овочами, молоком, хлібом та іншими продуктами були передані жителям вказаних сіл до кожного двору. В смт Печеніги протягом двох днів гуманітарку отримали працездатні жителі, які втратили роботу, а також жителі від 19 до 59 років з розрахунку "один пакет на одну родину".

Така увага міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen до Печенізької громади - ще один привід для всіх жителів, які мають сьогодні підтримку, бути вдячними за неоціненну допомогу.

Дякуємо команді World Central Kitchen за турботу й участь, ваші щирі та чуйні серця.