Звернення Олександра Гусарова з нагоди дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 18.03.2023 09:38

Фото без описуШановні працівники житлово-комунального господарства Печенізької громади!

У цей непростий для України час, коли наші оборонці стоять на лінії вогню, захищаючи незалежність та свободу рідної землі, ви тримаєте не менш важливий комунальний фронт!

Ваша робота – невід’ємна частина добробуту людей. Адже вона забезпечує комфортні умови для проживання жителів Печенізької громади. Перш за все це — забезпечення водою та водовідведенням жителів смт Печеніги та села Мартове.

Шановні працівники КП «Джерело" та "Аква"! Віримо, що разом ми подолаємо всі негаразди й зробимо нашу Печенізьку громаду гарною і затишною. Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку. Мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму і віри. Хай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу!

Я переконаний, що з такими працьовитими, відповідальними та сумлінними людьми Перемога не за горами! Зі святом!

З повагою,

начальник Печенізької селищної військової адміністрації