Державна екологічна інспекція у Харківській області ІНФОРМУЄ!

Дата: 31.03.2023 12:39

Державна екологічна інспекція у Харківській області нагадує про дотримання вимог природоохоронного законодавства щодо попередження виникнення пожеж в екосистемах України. Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, діють наступні штрафи:

- за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях с/г призначення, у смугах відводу автомобільних доріг, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах: для громадян- до 6120 грн., для посадових осіб- до 20400 грн.

- за порушення вимог пожежної безпеки в лісах: для громадян – 4590 грн., для посадових осіб – до 15300 грн.

Отже закликаємо мешканців громади не нехтувати правилами дотримання вимог пожежної безпеки та природоохоронного законодавства, не допускати самовільного підпалювання залишків рослинності.

Разом бережімо екосистему України!