ДО ПЕЧЕНІЗЬКОЇ ГРОМАДИ НАДІЙШЛА ДОПОМОГА У ВИГЛЯДІ КОРМІВ ДЛЯ ВІДГОДІВЛІ КУРЧАТ ТА ПОРОСЯТ

Дата: 05.04.2023 11:13
Кількість переглядів: 157

Фото без описуДОПОМОГА ВИДАЄТЬСЯ ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ ЖИТЕЛІВ ДЕОКУПОВАНИХ СІЛ

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) у партнерстві з громадською організацією «Харківський обласний центр дорадництва» направила до Печенізької громади 48 тон кормів для відгодівлі курей та свиней. Така гуманітарна підтримка, яку почали отримувати селяни деокупованих територій Печеніжчини, надійшла до нас вперше.

Допомога сільським родинам кормами для худоби є частиною Плану швидкого реагування ФАО і спрямована на підтримку найбільш постраждалих сільських домогосподарств, які займаються тваринництвом, з метою задоволення потреб їхніх сімей у продовольстві та харчуванні.

Зокрема, Печенізька громада отримала:

50 наборів для свиней (у складі 1 набору - 200 кг корму, а саме: подрібнена пшениця, подрібнена кукурудза, універсальна білково-вітамінно-мінеральна кормова добавка);

400 наборів для курей (у складі 1 набору 95 кг корму, а саме: подрібнена пшениця, подрібнена кукурудза, стартовий білково-вітамінно-мінеральний корм, білково-вітамінно-мінеральна кормова добавка, фінішер - білково-вітамінно-мінеральна кормова добавка).

Відбір домогосподарств здійснювався за наступними критеріями вразливості, ВИЗНАЧЕНИМИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО НАДАВАЧАМИ ДОПОМОГИ:

домогосподарства, які страждають від високого рівня нестачі продовольства;

домогосподарства, що керуються жінками;

домогосподарства, що мають в своєму складі вагітних жінок або жінок, які годують та дітей віком до 1 року;

сім’ї, які мають 3-х та більше дітей, одинокі батьки;

літні люди;

домогосподарства, які мають ВПО або приймаючих осіб;

жертви сексуального насилля та гендерного насилля;

люди з обмеженими можливостями;

домогосподарства, в яких є загиблі чи поранені внаслідок бойових дій.

При цьому для отримання допомоги власники домогосподарств вищеозначених категорій мають займатися вирощуванням худоби.

Відповідно до визначених критеріїв набори кормів отримають більш, ніж 400 родин, які проживають на території деокупованих населених пунктів Печенізької громади.

Печенізька територіальна громада щиро вдячна продовольчій та сільськогосподарській орнанізації ФАО ООН, "Харківському обласному центру дорадництва" та його керівнику Світлані Гапоник за величезну роботу й надану важливу підтримку сільським жителям Печеніжчини. ✔Вдячні за допомогу в організаційно-технічних питаннях Борису Калиновському, Дмитру Проценку, а також чоловікам-вантажникам.

Довідково:

___________

Допомогу в межах даної програми отримають понад 60 000 українських родин із 13 областей України: Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської та Чернівецької. Програма реалізується завдяки фінансовій підтримці Австралії, Бельгії, Європейського Союзу, Українського гуманітарного фонду, Фонду Луї Дрейфуса та Франції.

Згідно з нещодавньою оцінкою ФАО щодо впливу війни на сільські домогосподарства в Україні, близько 64% тих, хто займається тваринництвом, повідомили про зростаючі труднощі з придбанням кормів для тварин. Як наслідок, багатьом сільським родинам не залишається іншого вибору, окрім як вдаватися до негативних стратегій виживання, зокрема продажу виробничих активів та скорочення витрат на корми та кормові добавки для тварин.

Забезпечення тварин кормами, мінеральними добавками та ветеринарними препаратами є необхідним для виживання наявного поголів'я і, що особливо важливо, для запобігання швидкому скороченню поголів'я тварин, особливо в районах, що розташовані вздовж лінії фронту.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь