5 квітня Олександр Гусаров, начальник Печенізької селищної військової адміністрації, провів прийом громадян

Дата: 06.04.2023 10:55

Фото без описуПід час прийому до керівника громади звернулося більш ніж двадцять мешканців громади.

Більшість порушених питань стосувалися допомоги будматеріалами. Люди відновлюють і ремонтують свої домоволодіння, які були пошкоджені через обстріли мирного населення російськими окупантами. Але ще багатьом потрібна підтримка. Вишукуємо можливості й допомагаємо нашим жителям, чим можемо, завдяки нашим партнерам, що долучаються до підтримки Печенізької громади. Ми вкотре дякуємо Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні , Мальтійська служба допомоги , БФ "Харків з тобою" , Антону Коротовських - директору Департаменту містобудування та архітектури Харківської ОДА.

Серед питань, порушених мешканцями громади під час прийому, - очистка дренажної системи на території смт Печеніги. Питання важливе, перспективне й потребує обстеження та вивчення відповідними фахівцями. Для його вирішення необхідне залучення значних коштів. Питання буде вивчатися.

Один із заявників звернувся з проханням надати допомогу у вигляді інвалідного візка дружині, людині з інвалідністю. Проблему змогли вирішити відразу, родині допомогли.

Ряд питань, порушених людьми під час прийому, стосувалися особистих та сімейних обставин.

За результатами прийому громадян Олександром Гусаровим дано доручення відповідним фахівцям і службам.