ПРОДОВЖУЄМО РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ГРОМАДИ

Дата: 14.04.2023 08:38

Фото без описуКожен з нас бажає жити у чистому селі чи селищі, ходити охайно прибраними вулицями, милуватись квітниками, красивими деревами. Зміни починаються з кожного з нас! Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території в нашій громаді та довкіллі – це обов’язок КОЖНОЇ людини, а не тільки місцевої влади.

13 квітня, незважаючи на дощову погоду, трудові колективи Печенізької селищної ради, відділу культури і туризму, відділу освіти, молоді та спорту, Краєзнавчого музею, ліцею ім. Г.Семирадського та КП «Джерело» активно займалися благоустроєм та озелененням селища Печеніги.

Сьогодні було висаджено 130 кущів троянд та виконано роботи з обкопування декоративних дерев – слив Піссарді.

Нагадуємо, що восени 2022 року було розпочато акцію з висадження троянд по всіх населених пунктах громади.

У нашій спільній домівці безперервно триває робота з благоустрою та озеленення, аби наші населені пункти з кожним роком ставали все кращими, затишнішими, квітучишими та доглянутими! Головне - не шкодити цій красі!

Дякуємо усім, хто долучився до акції з благоустрою громади!

Працюємо далі!