ЯКІ НАЗВИ ЗАПРОПОНУВАЛИ МЕШКАНЦІ ДЛЯ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ОБ’ЄКТІВ ТОПОНІМІКИ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 14.04.2023 08:50

Фото без описуНа виконання вимог законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про географічні назви», «Про засади державної мовної політики», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України «Про Заяву Верховної Ради України «Про вчинення Російською Федерацією геноциду в Україні», з метою подолання наслідків русифікації та тоталітаризму Печенізька селищна рада запропонувала мешканцям громади долучитися до громадського обговорення з перейменування 28 топонімів (населених пунктів, вулиць, провулків, тупиків) Печенізької селищної територіальної громади.

Пропозиції приймалися з 01 березня по 01 квітня 2023 року.

Топонімічна комісія при виконавчому комітеті Печенізької селищної ради, керуючись діючим законодавством України, виключила наступні пропозиції:

- назви вулиць та провулків, які вже існують у Печенізькій громаді;

- анонімні пропозиції або пропозиції осіб, яких не можна було ідентифікувати.

Пропонуємо ознайомитися із пропозиціями нових назв топонімів (населених пунктів, вулиць, провулків, тупиків), запропонованих мешканцями громади, які будуть винесені на громадські слухання.

Про дату та форму проведення громадських слухань буде повідомлено додатково на офіційному сайті Печенізької селищної ради та у соціальних мережах.