ПЕЧЕНІЗЬКА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ

Дата: 19.04.2023 14:36

Фото без описуПродовжуємо працювати над залученням до Печенізької громади міжнародної допомоги. Восени подавали заявку на отримання автомобілю на електронну платформу Міністерства охорони здоров’я «Медичні закупівлі». Наша громада пройшла відбір і стала одним із отримувачів міжнародної допомоги від ЮНІСЕФ.

Днями до КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізької селищної ради» було доставлено новий автомобіль Dacia Lodgy. Автомобіль дозволить ще більш вчасно та якісно надавати медичні послуги дитячому та дорослому населенню громади.

Автомобіль був наданий Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine, за підтримки Державної установи «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та Департаменту охорони здоров’я ХОВА.

Щиро дякуємо за підтримку та зміцнення матеріально-технічної бази нашої первинної ланки медичної допомоги в громаді!

Довідково:

В МОЗ України повідомили, що ЮНІСЕФ передав Україні 70 таких автомобілів, вони були придбані на пожертви громадян Королівства Нідерланди. Загалом Харківщина отримала 14 Dacia Lodgy від ЮНІСЕФ для найбільш постраждалих від окупації громад.