ПОСИЛЮЄМО ЕНЕРГЕТИЧНУ БЕЗПЕКУ НА КРИТИЧНО ВАЖЛИВИХ ОБ’ЄКТАХ ІНФРАСТРУКТУРИ ГРОМАДИ

Дата: 20.04.2023 11:01

Фото без описуЗ метою забезпечення безперебійним електропостачанням об’єктів критичної інфраструктури, а саме централізованого водопостачання, за підтримки Благодійної організації "Фундація Олени Зеленської" та за сприяння Харківської обласної військової адміністрації Печенізьке комунальне підприємство «Джерело» отримало новий генератор потужністю 70 кВт.

Генератор буде встановлено на водопровідно-насосній станції, яка забезпечує питним водопостачанням 1754 абонентів селища Печеніги.

Висловлюємо щиру вдячність першій леді України Олені Зеленській та її благодійному фонду за дуже важливу допомогу та підтримку Печенізької громади у ці важкі часи.

Також дякуємо підприємцю Олександру Рощині за допомогу в доставці генератора до громади та керівнику ТОВ «Печенізьке» Борису Калиновському за надання механізму для розвантаження вантажу.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!