ФІЗИЧНИЙ ПРИМУС: КОЛИ ОДИН ПРОВОКУЄ НА ЗЛОЧИН ІНШОГО

Дата: 20.04.2023 14:45
Кількість переглядів: 132

Фото без описуНеобов’язково  мати криміногенне коло знайомих або зухвале ставлення до закону, щоб набути статусу злочинця. Так, в реаліях війни ним можуть стати навіть абсолютно правослухняні громадяни.

Порушити сформований мораллю спосіб життя людей може фізичний примус – дії осіб, які характеризуються особливою жорстокістю, безжальністю та спрямовуються на протиправне втягнення іншої особи у протиправну діяльність.

Як зазначили у Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції, норми Кримінального кодексу України добре адаптовані до подібних ситуацій. Зокрема стаття 40 скасовує відповідальність за злочин, якщо буде підтверджено тиск на особу, що його вчинила, та її неможливість самостійно приймати рішення.

Відтак, дана норма може убезпечити особу від покарання за діяння, яке її примусили вчинити. Проте, той, хто примушував, абсолютно точно покарання не уникне.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь