ВАЖЛИВА ПІДТРИМКА ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Дата: 24.04.2023 10:54

Фото без опису

✔️Завдяки підтримці Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні маємо можливість допомогти людям з інвалідністю у забезпеченні засобами для пересування і реабілітації.

✔️Отримана гуманітарна допомога є дуже важливою для людей з особливими потребами, допоміжні засоби для пересування і реабілітації допоможуть значно покращити їх мобільність.

✔️Інвалідні візки, ходунки, милиці, тростини для опори тощо були видані мешканцям громади за попереднім записом, який проводився в лікарні, центрі надання соціальних послуг, відділі соціального захисту населення, старостатах та селищній раді.

✔️Щиро дякуємо за підтримку Міжнародному Комітету Червоного Хреста, ваша допомога є дуже важливою для кожного, хто її отримав.