НАБОРИ З НАСІННЯМ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР ОТРИМАЛИ МЕШКАНЦІ СІЛ ГРОМАДИ

Дата: 24.04.2023 11:01

Фото без опису

Завдяки підтримці Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) у партнерстві з громадською організацією Харківський обласний центр дорадництва Печенізька громада отримала 1000 наборів з посівними матеріалами.

✔️Набори з насінням овочевих культур були розподілені між жителями сільських населених пунктів громади згідно визначених надавачами допомоги категорій вразливості.

✔️Відбір домогосподарств здійснювався за наступними критеріями вразливості:

✅домогосподарства, що страждають від високого рівня нестачі продовольства;

✅домогосподарства, що керуються жінками;

✅домогосподарства, що мають в своєму складі вагітних жінок/або жінок, які годують, та дітей віком до 1 року;

✅сім’ї з 3 та більше дітьми, одинокі батьки;

✅літні люди;

✅домогосподарства, які мають ВПО або приймаючих осіб;

✅жертви сексуального насилля та ґендерного насильства;

✅люди з обмеженими можливостями;

✅домогосподарства в яких є загиблі чи поранені внаслідок бойових дій.

✔️В липні 2022 року громада вже отримувала від ФАО 500 наборів з насіннєвим матеріалом, які були розподілені між жителями селища Печеніги згідно визначених категорій.

✔️Печенізька територіальна громада щиро вдячна продовольчій та сільськогосподарській організації ООН (ФАО), "Харківському обласному центру дорадництва" та його керівнику Світлані Гапоник за допомогу та важливу підтримку сільським жителям Печеніжчини.