ПІДТРИМУЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 25.04.2023 14:01

Фото без опису

Вже більше року триває повномасштабна війна на території України. Наші захисники щодня мужньо і хоробро боронять нас від ворога. Багато військовослужбовців з Печенізької громади наразі перебувають у лавах Збройних Сил України. В умовах постійних бойових дій вкрай важливою є підтримка з тилу.

✅З метою підтримки військовослужбовців, які проживають та зареєстровані на території Печенізької громади, було прийнято рішення про виплату одноразової адресної грошової допомоги у розмірі 10 тис. грн. військовослужбовцям, ЯКІ ОТРИМАЛИ ПОРАНЕННЯ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ В УМОВАХ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГЕННЯ рОСІЇ В УКРАЇНУ ТА ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ЛІКУВАННІ АБО РЕАБІЛІТАЦІЇ.

✔️Для отримання допомоги родичам першої черги (дружина/чоловік, батьки, діти) необхідно подати до Печенізької селищної ради відповідний пакет документів, а саме:

✅довідка про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (оригінал) (видається у ЦНАПі);

✅копія паспорту (1,2,11 сторінка) заявника або копія ID-картки та довідки про реєстрацію місця проживання;

✅копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру заявника;

✅довідка з реквізитами банківського рахунку для зарахування грошової допомоги;

✅довідка військово-лікарської комісії.

📞Телефон для довідок 057-65-6-15-70, 093-44-68-180

✔️Дякуємо кожному, хто підтримує Україну та наших захисників. Закликаємо не зупинятися та допомагати далі, адже, військовослужбовці захищають кожного з нас. Віримо, що в кожного своя зброя - працювати, волонтерити чи донатити, допомагати словом чи ділом. А ми на цьому не зупиняємося.

ПРАЦЮЄМО ДАЛІ ТА НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!!!💙💛