Сьогодні Міжнародний день пам'яті Чорнобиля

Дата: 26.04.2023 10:36

Вибух стався 37 років тому. Вночі. Так само підступно, як вдерлася росія на наші території.

Мільйони українців, які мирно спали тоді, у 1986-му, не могли собі навіть уявити масштаб катастрофи, що станеться, катастрофи, що забере життя та здоров’я найрідніших.

Так само як 24 лютого 2022 року росія почала масштабно нищити все живе на своєму шляху злочинця, так само вибух на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції призвів до руйнівних наслідків — створення Чорнобильської зони відчуження в радіусі 30 км та радіаційного зараження значної частини територій Європи.

Весною 1986 року сотні тисяч ліквідаторів аварії на ЧАЕС ціною власного життя рятували Україну та світ від катастрофи.

У лютому 2022 року сотні тисяч українців об’єдналися на захист всього демократичного світу від терористичного вторгнення росії.

37 років тому світ зробив висновок.

росія висновків не робить. Вона продовжує нищити. Обстріли українських АЕС, окупація АЕС у Запоріжжі.

Кожної миті ядерна катастрофа може статися знову. Однак цього разу причиною катастрофи може стати не халатність та «людський фактор», а усвідомлена дія російського агресора.

Об'єднуймося, світе, ще міцніше. Бо немає нічого ціннішого за життя та можливості вільно вдихнути чисте повітря рідної землі.