Олександр Гусаров відвідав пункт екстреної медичної допомоги в смт Печеніги

Дата: 28.04.2023 10:24

Начальник Печенізької СВА вручив медикам "екстренки" Почесну грамоту селищної військової адміністрації за вагомий внесок у надання медичної допомоги, мужність, самовідданість, виявлені при врятуванні життя громадян в умовах військової агресії російської федерації проти України.

Медики печенізького пункту ЕМД, а це 18 працівників, цілодобово приймають виклики й надають допомогу не лише на території Печенізької громади, а й в інших громадах всієї Харківської області. Тут працює дружний та відповідальний колектив, фахівці, яких поважає кожен житель нашої громади.

Зараз медичним працівникам доводиться працювати в умовах війни й бути на передовій, працювати у небезпеці, щоб рятувати життя інших.

Труднощі періоду повномасштабної війни, підірвані мости, фактична ізоляція населених пунктів не послабили цю ділянку роботи, скоріше, навпаки. Як і в мирний час, всі чітко розуміють свій медичний обов’язок – надавати екстрену медичну допомогу та виконують його професійно.

Колектив нашої печенізької екстреної медичної допомоги - це професіонали, які віддані своїй країні та своїй медичній справі.

Керівник громади подякував керівнику пункту Олександру Бойку та працівникам колективу за непросту й важливу роботу.

Шановні медики, щиро дякуємо вам всією Печенізькою громадою !

Разом переможемо!