В Печенігах відбулося дитяче свято!

Дата: 12.05.2023 16:33

Фото без описуПодивіться на ці щасливі, радісні обличчя нашої дітвори. Вони щиро посміхаються, а їхні очі сяють.

В громаді - добра подія! Відбулося свято для дітей селища Печеніги! Вперше за тривалий період. Свято з виставою, ляльками - персонажами зі знайомих мульфільмів, майстер-класом з розмальовок та солодощами!

Організатори свята - Мирослава Пузанова та команда проєкту "Культурне відродження Харкова та Харківської області", а також ТЕАТР ТИМУР.

Через багато місяців ми побачили, як у дітей очі сяють радістю. Скільки дитячих очей та посмішок в одному місці зігріли й організаторів, і батьків, бабусь та дідусів, які завітали на свято зі своєю малечею.

Дякуємо організаторам за чудове дійство! Сподіваємось на нові зустрічі нашої дітвори з вами.