12 травня в Україні і в світі відзначався Міжнародний день медичної сестри!

Дата: 13.05.2023 16:51

Фото без описуМедичних сестер Печенізької громади з професійним святом привітав начальник Печенізької селищної військової адміністрації Олександр Гусаров, який відвідав заклади охорони здоров'я.

Дорогі наші! Печенізька громада висловлює вам свою повагу і вдячність! Бажаємо вдячних пацієнтів, міцного здоров’я, миру, любові та родинного щастя. Спасибі за те, що ваші плечі витримують всі дані вам долею й професією тягарі!

Бути медсестрою — це робота, яка триває 24 години на добу сім днів на тиждень. Вона не закінчується із кінцем робочого дня. Кожна з вас – це життєлюбність, це – розуміння чужої біди, відчайдушна хоробрість, мудрість і людяність, це - величезна любов до людей, це – душа і серце, віддані людям. Сьогодні, під час війни, відважні та сильні медсестри щодня рятують життя воїнів і мирних жителів, які постраждали від рук країни-терориста — росії. Дякуємо вам за відповідальну працю, цінуємо вас, рятівниці людського здоров’я, справжні зброєносці лікарів.

Нехай здійснюються ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами!