Протягом тижня роботи з благоустрою Печенізької громади тривали в усіх населених пунктах

Дата: 20.05.2023 13:47

Фото без описуКолективом селищної ради, комунальниками "Джерела" упорядкувано територію відпочинку на "Раківці", що поряд з вулицею Рибною в смт Печеніги.

Покосили та вивезли траву, завезли декілька машин піску. На прохання молоді Печеніг, що зверталась до Олександра Гусарова, начальника селищної військової адміністрації, разом з молоддю селища облаштували волейбольний майданчик. Олександр Гусаров передав хлопцям сітку для волейболу. Тепер територія "Раківки" має доглянутий вигляд і є комфортною зоною для відпочинку та проведення волейбольних турнірів. Сподіваємось, такою чистою та облаштованою вона й залишиться.

✔Але звертаємо увагу‼️, що купання в водоймах на сьогодні є забороненим‼️.

На часі - покіс трави, прибирання сміття, облаштування квітників. Над цим працюють колектив селищної ради, комунальних підприємств "Джерело" та "Аква", працівники громадських робіт, старости разом з жителями громади. Окремі слова вдячності Світлані й Геннадію Тертичним за власноруч вирощену квіткову розсаду, якою родина залюбки поділилася для прикрашання громадських місць селища.

Дякуємо всім жителям нашої громади, які господарюють, наводять порядок та озеленюють, прикрашають селище й села громади.

✔Дякуємо Збройним Силам України за те, що живемо й працюємо на своїй землі!