Начальник Печенізької селищної військової адміністрації Олександр Гусаров зустрівся з жителями віддаленого села Гарашківка та провів особистий прийом громадян

Дата: 19.05.2023 13:56

Фото без описуСпілкування з мешканцями села відбулося за участю Юрія Мариненка - першого заступника селищного голови, Ірини Теперик - керуючої справами виконкому селищної ради, Надії Шматько - старости сіл Борщова, Гарашківка, Ганнівка, Гуслівка й Першотравневе.

Обговорили наболілі питання, серед яких врегулювання проблеми з автобусним сполученням, ремонт доріг загального користування та місцевого значення, отримання виплат від міжнародних організацій.

Серед порушених питань - отримання гуманітарної допомоги, нарахування й отримання соціальних виплат і пільг відповідним категоріям, зокрема учасникам аварії на ЧАЕС.

Проблемні питання, що порушили жителі Гарашківки під час прийому, будуть вивчені разом з відповідальними фахівцями й структурами, до відання яких вони відносяться. За можливості будуть поступово вирішуватися.

Керівники громади передали також гуманітарну допомогу мешканцям сіл Борщова, Гарашківка, Ганнівка, Гуслівка й Першотравневе.

За підтримку жителів громади дякуємо Благодійній організації «ADRA Ukraine».