Печенізька громада отримала партію гуманітарної продуктової допомоги

Дата: 22.05.2023 14:03

Фото без описуВчергове підтримку й надійне плече нам підставив Міжнародний комітет Червоного Хреста в Україні, який допомагає мешканцям нашої громади протягом тривалого періоду.

Вже розпочали видачу продуктових наборів у селі Мартове.

Мартівський гуманітарний штаб відвідав Олександр Гусаров - начальник Печенізької селищної військової адміністрації. З жителями села поспілкувалися щодо питань, які хвилюють мартівчан та є актуальними в життєдіяльності Мартового, в тому числі з питань гуманітарної допомоги.

Вирішення робочих питань - на постійному контролі Олександра Гусарова.

Разом з усіма мешканцями дякуємо команді Міжнародного комітету Червоного Хреста за те, що ви з нами. Ваша допомога жителям Печеніжчини є надзвичайно важливою.

Вдячні за допомогу в розвантаженні керівнику ТОВ "Печенізьке" Борису Калиновському, рятівникам громади.

Шановні жителі громади, слідкуйте за нашими оголошеннями щодо подальшої видачі гуманітарної допомоги.