Під головуванням Олександра Гусарова – начальника Печенізької селищної військової адміністрації, відбулося засідання комісії по соціальному забезпеченню

Дата: 24.05.2023 16:28

Фото без описуФото без описуДев’ять військовослужбовців Печенізької громади, які мають поранення, отримані під час бойових дій в умовах повномасштабного вторгення росії в Україну та перебувають на лікуванні або реабілітації, отримають матеріальну допомогу на загальну суму 90 тис. грн., тобто 10 тис. на кожного військовослужбовця із вказаної категорії.

Рішення прийнято 23 травня під час засідання комісії по соціальному забезпеченню при виконавчому комітеті Печенізької селищної ради, яке відбулося під головуванням Олександра Гусарова – начальника Печенізької селищної військової адміністрації.

Вже більше року триває повномасштабна війна на території України. Наші захисники щодня мужньо і хоробро боронять нас від ворога. Багато військовослужбовців з Печенізької громади наразі перебувають у лавах Збройних Сил України. В умовах постійних бойових дій вкрай важливою є підтримка з тилу.

Знаходимо фінансову можливість, аби приділити увагу, в першу чергу, тим захисникам, яким зараз потрібне лікування.

Виплати одноразової адресної грошової допомоги здійснюються з селищного бюджету.

Дякуємо, воїни, за те, що ви щодня, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, виборюєте свободу й мирне життя для України. Пишаємось нашими захисниками, які мужньо пішли боронити рідну землю.

Дякуємо кожному, хто підтримує Україну та наших захисників.

В кожного своя зброя - працювати, волонтерити чи донатити, допомагати словом чи ділом. Разом працюємо на Перемогу! Віримо в наші ЗСУ!