Печенізький гуманітарний штаб продовжує передавати продуктові пакунки від Міжнародного Комітету Червоного Хреста жителям громади.

Дата: 27.05.2023 08:35

Фото без описуПротягом двох днів набори з крупами, макаронами, олією, консервами, мукою, іншими продуктами першої необхідності змогли отримати майже 1200 жителів найповажнішого віку (від 60 років) в смт Печеніги.

Дякуємо за допомогу нашим партнерам - великій команді Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.

Шановні жителі громади, слідкуйте за попередньою публікацією оголошень про видачу гуманітарної допомоги.