Жителі сіл Кицівка та П'ятницьке отримали гуманітарну підтримку від Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та БФ "Місто-Х""

Дата: 26.05.2023 08:37

Фото без описуМи постійно на зв’язку із партнерами, які надають підтримку мешканцям Печеніжчини. Завдяки цій співпраці, довірі та взаєморозумінню наш гуманітарний штаб продовжує роботу із жителями громади, забезпечуючи людей найбільш необхідним.

Гуманітарну продуктову допомогу, отриману від Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, передаємо мешканцям всіх населених пунктів Печеніжчини. Найменшим нашим жителям, малюкам від 0 до 3-х років, передаємо набори дитячого харчування.

Наша вдячність та щире спасибі Міжнародному Комітету Червоного Хреста, Благодійному фонду «Місто-Х» та персонально його керівнику Сергію Мокреєву.

Фоторепортаж із сіл Кицівка та П’ятницьке.