Звернення Олександра Гусарова, начальника Печенізької селищної військової адміністрації

Дата: 04.06.2023 09:22

Фото без описуШановні жителі громади! 4 червня ― День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

День пам’яті встановила Верховна Рада України у 2021 році. Дата 4 червня обрана не випадково – цього дня у світі відзначають Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії.

Станом на 1 червня 2023 року Офіс генерального прокурора здійснює процесуальне керівництво у провадженнях щодо понад 2900 злочинів проти дітей, пов’язаних з війною. Внаслідок дій ворога 484 дитини загинуло, 992 – поранено, 4500 сиріт або дітей без батьківського піклування депортували на територію Російської Федерації. Та це лише ті випадки, які зареєстровані офіційно. Їх повна кількість може бути в десятки разів більшою.

російські окупанти порушили всі можливі права дітей на життя, недоторканість, захист гідності…

Ніколи не забудемо та не пробачимо… За кожен злочин повинна настати відповідальність і справедливе покарання!