Арт-терапія через творчість!  Незалежно від віку вона є корисною для всіх

Дата: 03.06.2023 11:12

Фото без описуДнями з дітьми села Новий Бурлук та школярами Печенізького ліцею ім.Г.Семирадського було проведено майстер клас представниками Міжнародної гуманітарної організації "Міжнародний комітет порятунку" (IRC).

Заняття пройшли цікаво й творчо. До арт-терапії долучилися навіть батьки дітей.  Під час майстер-класу діти натхненно попрацювали над створенням яскравих аплікацій. Окрім того, отримали користь від спілкування та величезне задоволення.

Дякуємо фахівцям Міжнародного комітету порятунку за увагу до наших дітей та співпрацю.

Для довідки:
Міжнародний комітет порятунку (IRC) — це міжнародна незалежна гуманітарна організація. Місія IRC полягає в тому, щоб допомогти людям, чиє життя та засоби до існування зруйновані конфліктами або стихійними лихами, вижити, відновитися та взяти під контроль своє майбутнє.  В Україні вона надає допомогу в найбільш постраждалих від конфлікту районах на сході та півдні .