ЯК ОТРИМАТИ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ПОРАНЕНИМ ВІЙСЬКОВИМ У ПЕЧЕНІЗЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ?

Дата: 20.06.2023 16:41

Фото без описуДо уваги військовослужбовців Печенізької громади, які отримали поранення під час бойових дій в умовах повномасштабного вторгення росії в Україну та перебувають на лікуванні або реабілітації.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги на лікування Вам особисто або родичам першої черги (дружина/чоловік, батьки, діти) необхідно звернутися до селищної військової адміністрації із заявою та відповідним пакетом документів, а саме:

• довідка про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (оригінал);

• копія паспорту (1,2,11 сторінка) військовослужбовця або копія ID- картки та довідка про реєстрацію місця проживання;

• копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру військовослужбовця;

• довідка з реквізитами банківського рахунку військовослужбовця для зарахування грошової допомоги;

• довідка військово-лікарської комісії, терміном дії від початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України;

• документ, який підтверджує родинні стосунки близьких родичів першої черги (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, копія паспорту тощо)

☎️ Телефон для довідок: 093-44-68-180

Виплата одноразової адресної грошової допомоги здійснюється з селищного бюджету в розмірі 10 тис. грн. на кожного військовослужбовця із вказаної категорії.