Міністерство охорони здоров'я України

Дата: 23.06.2023 08:11

Фото без описуПерше правило безпеки у будь-якій надзвичайній ситуації – зберігайте спокій!

Те саме стосується і ситуацій, які ще не трапилися. Паніка та страх – це саме те, чого прагне ворог.

Сьогодні у своєму виступі Президент Зеленський не сказав нічого нового.

росія – це країна-терорист, від якої, як і від мавпи з гранатою, можна очікувати усього що завгодно. Загроза була, є і буде, аж поки ми остаточно не переможемо.

Втім, треба бути готовими. Завжди і до всього. Тому ділимося з вами основними правилами безпеки при радіаційній небезпеці.

Читайте і поширюйте, але не панікуйте! Не підігравайте ворогові.

P.S.Йодна профілактика потрібна ЛИШЕ у випадку аварії, яка ВІДБУЛАСЬ. Йодид калію токсичний для організму та «не працює» наперед.

Тому ще раз: не панікуйте та не робіть необдуманих кроків.