РОДИНАМ ДВОХ ВОЇНІВ З ПЕЧЕНІЖЧИНИ, ЯКІ ПОЛЯГЛИ ЗА УКРАЇНУ, ПЕРЕДАЛИ НАГОРОДИ

Дата: 26.06.2023 08:47

Фото без опису23 червня начальник Печенізької селищної військової адміністрації Олександр Гусаров разом з тимчасово виконуючим обов’язки начальника третього відділу Чугуївського РТЦК та СП, майором Сергієм Бичковим передали державну нагороду України - орден "За мужність" III ступеня матері захисника, Скочка Олексія Юрійовича.

Нагрудний знак "66 окрема механізована бригада", в якій служив воїн-Герой, передали синові Федяєва Василя Васильовича.

Наші Герої відзначені за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. За Україну, за Незалежність, спокій сердець та за майбутнє кожного українця загиблі герої віддали найдорожче - своє життя.

22-річний молодший сержант Олексій Скочко загинув 7 вересня 2022 року під час наступальних дій у напрямку населеного пункту Василенкове Чугуївського району Харківської області.

Старший солдат, кулеметник Василь Федяєв загинув 23 грудня 2022 року, поблизу села Макіївка на Луганщині. Йому було 54 роки.

Вони захищали Батьківщину й кожного з нас та боронили Україну від російських загарбників до останнього подиху.

Ніщо не зменшить біль втрати для рідних та всієї громади. Хай горить свіча пам’яті для Героїв, які заради нас пожертвували найдорожчим – своїм життям.

Завжди будемо пам'ятати, якою непомірно важкою ціною здобувається наша Свобода й Незалежність.

Вічна пам’ять полеглим Героям!

Слава Україні!

Слава Героям!