ПЕЧЕНІЗЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ВІД МІЖНАРОДНОГО КОМІТЕТУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Дата: 07.07.2023 10:48

Фото без описуПротягом тривалого періоду Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні неодноразово надавав допомогу Печенізькій громаді. Мешканці отримували допомогу у вигляді будівельних матеріалів, грошових виплат, продуктових та гігієнічних наборів, засобів для пересування та реабілітації тощо.

Безмежно дякуємо команді Міжнародного комітету Червоного Хреста за чергову допомогу та підтримку мешканців нашої громади. Ваша допомога жителям Печеніжчини є надзвичайно важливою. Сподіваємося і надалі на тісну співпрацю.

Добрі справи завжди об’єднують. Разом - ми сила! І це саме та сила, яка допоможе нам усім вистояти у ці важкі часи!

Також щиро дякуємо за допомогу в розвантаженні гуманітарного вантажу керівнику ТОВ "Печенізьке" Борису Калиновському та нашим рятівникам.

Шановні жителі громади, слідкуйте за нашими оголошеннями щодо графіку видачі гуманітарної допомоги в кожному населеному пункті.