10 липня начальник Печенізької селищної військової адміністрації провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 10.07.2023 10:36

Фото без описуОлександр Гусаров заслухав керівників закладів охорони здоров'я, освіти, культури, соціального захисту, комунальщиків, енергетиків, дорожників, рятувальників, інших служб, які працюють на території Печенізької громади.

Негода та буревій минулої суботи спричинили багато лиха як в громадському секторі, так і в приватних домоволодіннях. Вже другий день над ліквідацією наслідків ливню, граду та штормового вітру працюють відповідні служби.

Керівник громади подякував працівникам, які швидко зреагували та у вихідний день провели необхідні заходи, аби запобігти ще більшим втратам.

Робота з ліквідації наслідків негоди в Печенізькій громаді триває.