Гуманітарний штаб Печенізької громади відвідали представники моніторингової групи Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP)

Дата: 18.07.2023 09:35

Фото без описуПід час зустрічі з представницями міжурядової організації Олександр Гусаров - начальник Печенізької СВА, висловив велику вдячність від імені мешканців Печеніжчини за ту неоціненну допомогу, яка надійшла за півторарічний період і продовжує зараз надходити до громади. Очільник громади ознайомив гостей з потребами жителів на сьогодні, нашими проблемними питаннями.

Представники моніторингової місії поцікавилися ходом видачі жителям гумдопомоги, оформленням необхідної документації та іншими організаційними питаннями. За словами гостей, міжнародні партнери готові й надалі допомагати та залучати інші програми для потреб мешканців і внутрішньо переміщених осіб.

Від імені жителів Печеніжчини щиро дякуємо та сподіваємось на подальшу співпрацю.