Звернення Олександра Гусарова - начальника Печенізької селищної військової адміністрації, з нагоди Дня медичних працівників!

Дата: 27.07.2023 08:11

Фото без описуДорогі наші медики, прийміть найтепліші слова вдячності та щирі вітання з нагоди професійного свята.
У мирний час ми завжди вважали вас героями, які стоять на сторожі здоров'я та життя людей. Під час війни - ви стали справжніми янголами-охоронцями в білих халатах!
У найскладніші часи окупації сіл, бомбардувань та обстрілів нашої громади російськими загарбниками ви вкотре довели, що можете успішно лікувати та рятувати людей, ефективно працювати у найскладніших ситуаціях.
Ваше самовіддане служіння своєму обов'язку, душевна щедрість, висока компетентність і відданість справі заслуговують на людську шану і повагу.
Ви завжди несете відповідальність за здоров’я людей, ви оберігаєте найдорожче – життя! Ви берете на себе важкий тягар людського болю і страждань, вселяєте віру і надію!
Дякуємо вам за важку повсякденну, благородну працю. Низький вам уклін за вашу відповідальну роботу!
Бажаємо вам міцного здоров'я, душевного спокою, стійкості й міцного духу.
Божого захисту вам та вашим родинам!
Перемога буде за нами!

З повагою Олександр Гусаров - начальник Печенізької селищної військової адміністрації