Олександр Гусаров привітав медичних працівників Печенізької громади з професійним святом!

Дата: 27.07.2023 15:13

Фото без описуДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА — це щорічне професійне свято, яке, відповідно до указу Президента України, цього року має нову дату святкування. Відтепер щорічно свято відзначається 27 липня

На щирі слова подяки заслуговують трудові колективи всіх закладів, що працюють в галузі медицини Печеніжчини. Це не тільки лікарі, медсестри, фельдшери, а й фахівці, без яких неможливе функціонування галузі медицини, які організовують роботу профільних закладів.

Непрості часи для медиків розпочалися ще з 2020-року. Спочатку пандемія коронавірусу, далі повномасштабне вторгнення. Та нашим медикам вдалося швидко адаптуватися до нових викликів.

В день професійного свята медиків громади запросили до Печенізької селищної військової адміністрації, аби подякувати за щоденну важку працю.

Олександр Гусаров - начальник Печенізької селищної військової адміністрації, привітав охоронців здоров'я та подякував від всієї Печенізької громади за відданість професії й щоденну допомогу людям.

Почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я в Харківській обласній військовій адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у наданні медичної допомоги в умовах збройної агресії проти України, активну громадянську позицію та з нагоди Дня медичних працівників ВІДЗНАЧЕНО:

-ГАЛИЧ Ніну Іванівну – завідувачку фельдшерського пункту, сестру медичну фельдшерського пункту с. Приморське

-ДЕНИСЮК Тетяну Миколаївну – сестру медичну амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Артемівка

Почесною грамотою Печенізької селищної військової адміністрації Чугуївського району Харківської області за особистий внесок у розвиток та функціонування галузі охорони здоров’я Печенізької громади, надання кваліфікованої медичної допомоги в умовах воєнного стану, сумлінне виконання професійного обов’язку та з нагоди Дня медичних працівників відзначено:

-ЖАДАНА Олександра Миколайовича - директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізької селищної ради»

-ЛОЗОВУ Тетяну Олександрівну - сестру медичну загальної практики – сімейної медицини амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Артемівки

-МИРОНЧУК Інну Іванівну - завідувачку фельдшерського пункту, сестру медичну фельдшерського пункту с. Новий Бурлук

-МІЛЕЩЕНКА Валерія Андрійовича - лікаря загальної практики- сімейного лікаря амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Мартове

✔️Подякою начальника Печенізької селищної військової адміністрації ВІДЗНАЧЕНО :

-ШЕВЧЕНКО Людмилу Миколаївну - сестру медичну загальної практики – сімейної медицини амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Мартове

-ДАНИЛЬЧЕНКО Валентину Олексіївну- завідувачку фельдшерського пункту, фельдшерку фельдшерського пункту с. Кицівка

Дорогі наші медики, вдячність вам від кожного жителя Печенізької громади! Не тільки сьогодні, а щоденно за кожне врятоване життя, допомогу та стійкість. Нехай ваша професія завжди викликає довіру та повагу, а вас оточує вдячність пацієнтів, яким ви подарували радість повноцінного життя.

Бажаємо здоров’я, щастя, професійних звершень, успіхів та натхнення у вашій благородній справі!

Зі святом! Миру всім вам і Перемоги!