МЕШКАНЦІ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЧАЛИ ОТРИМУВАТИ КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ПОШКОДЖЕНЕ МАЙНО ЗА ПРОГРАМОЮ «Є-ВІДНОВЛЕННЯ»

Дата: 31.07.2023 14:02

Фото без описуУсього за програмою Є-відновлення від мешканців Печенізької громади на сьогодні подано 34 заяви щодо отримання грошової допомоги від держави на ремонт житла, пошкодженого через бойові дії. Станом на 28 липня вісім мешканців вже отримали виплати.
Комісія з обстеження пошкодженого майна працює постійно, залучаючи необхідних фахівців і маючи головною метою захист інтересів мешканців, власників пошкоджених домоволодінь.

Всього на території громади зареєстровано 525 пошкоджених домоволодінь.

Нагадаємо: подати заяву на компенсацію пошкодженого майна мешканці можуть у застосунку «Дія» або на порталі «Дія».

✔Консультації для жителів громади здійснюються в Печенізькій селищній військовій адміністрації, або за телефоном: ☎️ 093-44-68-180